Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Dobrzelin - Oferty sprzedaży działek

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rekreacyjna przy lesie Siemianów

Siemianów(Dobrzelin + 23 km)

695 000 zł17 700 m² 39,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam malowniczą działkę w centrum Polski o powierzchni 17.700m. Składa się z dwóch połączonych działek geodezyjnych. Na jednej z nich znajduje się staw o pow. 10.000m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Klewków

Klewków(Dobrzelin + 22 km)

900 000 zł13 198 m² 68,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka przemysłowo-usługowa przy drodze krajowej z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z planem: produkcja i usługi produkcyjne, składy i magazyny,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł4 570 m² 45,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna z bezterminowymi warunkami zabudowy, z możliwością przepisania wz na nabywcę w formie aktu notarialnego. Podstawowe informacje: powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Gostynin

Gostynin(Dobrzelin + 25 km)

59 900 zł1 000 m² 59,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy do sprzedaży działki, każda o pow. 1000 m/2. Działki budowlane - przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne/ rekreacyjne z nieuciążliwymi usługami. Nowopowstające osiedle, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Woźniaków

Woźniaków(Dobrzelin + 22 km)

115 100 zł1 151 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w Woźniakowie, na terenie Gminy Kutno. W drodze wodociąg, linia energetyczna i telefoniczna. Możliwość kupienia kilku działek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Matyldów

Matyldów(Dobrzelin + 25 km)

119 610 zł1 329 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

To oferta dla osób, które nie szukają półśrodków. Działki w Matyldowe gm. Łąck, woj. mazowieckie to bezpieczna lokata kapitału i najlepsze miejsce do budowy domu. Idealna okazja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Bierzewicka

Centrum,Gostynin(Dobrzelin + 25 km)

200 000 zł2 591 m² 77,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne działki budowlano inwestycyjne w Gostyninie. Istnieje możliwość zakupu pojedynczych nieruchomości lub całości kompleksu. Lokalizacja: działki położone są.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Dąbkowice Dolne

Dąbkowice Dolne(Dobrzelin + 24 km)

100 000 zł13 300 m² 7,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam ziemię rolną w Dąbkowicach Dolnych koło Łowicza. Powierzchnia działki to 13 300 m , a cena wynosi 100 000 pln, co daje niewielką cenę za metr kwadratowy zaledwie 7 pln. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Janinów

Janinów(Dobrzelin + 19 km)

275 000 zł3 001 m² 91,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W home park nieruchomości! *** Oferta dotyczy sprzedaży działki rolnej, zabudowanej domkiem letniskowym całorocznym. Działka o pow. 3001 m , ma wydane aktualne warunki zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Dworcowa

Dobrzelin,łódzkie

544 000 zł4 972 m² 109,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie 1. Syndyk masy upadłości Pawła Wachowiaka, pesel, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza na przedstawionych poniżej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dobrzelin

Dobrzelin,łódzkie

295 000 zł4 600 m² 64,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pactum Nieruchomości poleca do sprzedaży działka o powierzchni 4.600 m położona w miejscowości Dobrzelin k. Zychlina. Nieruchomość składa się z dwóch części: - 3.600 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa ogrodzona Dobrzelin

Dobrzelin,łódzkie

295 000 zł4 600 m² 64 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt